Termin: 19-23 czerwca 2019 r.

Miejsce: Dom Misyjny w Jastrzębiej Górze
84-104 Jastrzębia Góra, ul. Klonowa 16

Czas ten będzie okazją do modlitwy w ciszy, zrelaksowania i odprężenia ciała, ukojenia emocji, uspokojenia myśli oraz podziwiania cudownych wschodów i zachodów słońca.

PROGRAM

EUCHARYSTIA;
MEDYTACJE (min 4 sesje dziennie);
KONFERENCJE;
ĆWICZENIA UWAŻNOŚCI w kontakcie z przyrodą;
MUZYKOTERAPIA – ZAJĘCIA RELAKSACYJNE Z DŹWIĘKIEM I GŁOSEM,
PRACA Z CIAŁEM I ODDECHEM nad brzegiem morza.

ZAJĘCIA I KONFERENCJE POPROWADZĄ:
Ks. Łukasz Biecek – misjonarz ewangelizujący od 18 lat w Afryce, głównie w Czadzie i Kamerunie. Obecnie mieszka na stałe w  Kamerunie głosząc słowo Boże wśród plemion afrykańskich i muzułmanów.
Dorota Kielawa– muzykoterapeuta, certyfikowany coach ICC, trener umiejętności interpersonalnych, doradca dietetyczny (post Daniela).
dr Janusz D. Fidelus – naukowiec, promotor zdrowego stylu życia, antystres coach, nauczyciel, instruktor Pilates, trener personalny.

ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Pobyt rozpoczyna się noclegiem 19.06.2019 r. i kończy się śniadaniem w dniu 23.06.2019 r.

WYŻYWIENIE/DIETA
W Jastrzębiej Górze serwowane będą dwa razy dziennie (śniadanie i obiado-kolacja) te same posiłki dla wszystkich wg tradycyjnej kuchni polskiej. Osoby, które są na specjalnej diecie proszone są o zaopatrzenie się w odpowiednie produkty np. bezglutenowe.

WYGODNY STRÓJ / AKCESORIA DO MEDYTACJI
W czasie wypoczynku będą odbywać się zajęcia pracy z ciałem i oddechem oraz zajęcia muzykoterapeutyczne. Prosimy o zabranie luźnego stroju do ćwiczeń i miękkiego, wygodnego sportowego obuwia. Jeśli ktoś posiada, prosimy przywieźć własne stołki lub poduszki do medytacji.

POLECANE STRONY:

adgentes.home.pl/dom-misyjny/
halitus.pl/modlitwa-jezusowa/

REZERWACJA MIEJSCA

Zainteresowanych prosimy o rejestrację poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO http://halitus.pl/modlitwa-jezusowa/
Rejestracja jest jednocześnie akceptacją poniższych warunków.

Koszty to opłata za organizacje z cateringiem (385 zł) – od śniad./czw. do śniad./niedz.  oraz  koszty 4 noclegów – 200 zł , płatne bezpośrednio w Domu Misyjnym.

Miejsce rezerwuje rejestracja przez formularz zgłoszeniowy oraz wpłata kwoty zaliczkowej 285 zł na konto HALITUS. Ilość miejsc ograniczona.
W przypadku rezygnacji po 19 kwietnia 2019 r. z udziału w wydarzeniu, kwota zaliczkowa nie będzie zwracana z powodów organizacyjnych.

ZAPISY ZAMYKAMY NAJPÓŹNIEJ W NIEDZIELĘ 16 CZERWCA.

tytuł przelewu: Morze – imię i nazwisko uczestnika (np. Morze – Janina Kowalska)
adres odbiorcy: HALITUS
bank:             Idea Bank,
numer konta:    93 1950 0001 2006 0376 0402 0002
dla wpłat z zagranicy IBAN: PL 93 1950 0001 2006 0376 0402 0002
kod SWIFT:  IEEAPLP1

KONTAKT DO ORGANIZATORÓW:

Formularz zgłoszeniowy: http://halitus.pl/formularze/  
Kontakt telefoniczny:
Dorota Kielawa +48 600-246-698,
Janusz Fidelus +48 88-66-144-75,

email: halitus.pl@gmail.com

DOJAZD:
Do Gdyni pociągiem lub samolotem do Gdańska. Autobusy/busy do Jastrzębiej Góry odjeżdżają z dworca PKS/PKP Gdynia Główna.

REFLEKSJE JEDNEJ Z UCZESTNICZEK:

„Wyjazd na wypoczynek do Jastrzębiej Góry był moim pierwszym spotkaniem z Modlitwą Jezusową. Ta mała miejscowość to wymarzone miejsce do kontemplowania w ciszy żywej obecności kochającego Boga. Spotkaliśmy się w kameralnym gronie, dzięki czemu mogliśmy elastycznie dostosowywać godziny aktywności do naszych potrzeb, ale dyscyplina wszystkich uczestników sprawiła, że został zrealizowany cały program. Bardzo pomocne dla mnie okazały się ćwiczenia oddechowe oraz lekcje uważności, a muzykoterapia niezwykle otwierająca. Poczułam luz, który pozwolił mi być w pełni sobą wobec Boga oraz ludzi. Medytacje o wschodzie słońca były wyjątkowe a jedna z nich odbyła się w kaplicy domu misyjnego, gdzie codziennie odprawiano dla nas Mszę świętą. To był dobry czas, bo Pan zadbał dla nas o wszystko, od pogody i pysznego jedzenia, po piękno miejsca, w którym z nami przebywał.”

Kasia

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ